Frosch čistič do kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Info v obchodu89 Kč97 % • 2 994 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč282 352 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 6 711 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč106 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 109 661 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta97 % • 2 115 recenzíDalší informace

• Jednoduchá aplikace
    • Příjemná úklidová vůně
    • Složení šetrné k přírodě
    • Neekologické zabalení

Výborný čistič na různé povrchy. Zamaštěný sporák i kuchyňskou linku vyčistil výborně. Snadno se nanáší pomocí spreje a díky nápisu na hlavici jednoduše zjistíte, kdy je otevřený a kdy zavřený. Vedle funkčnosti vítám i příjemnou úklidovou vůni, žádný chemický odér, který vám vypálí čichové buňky :-)

• Příjemná parfemace
    • Skvěle odmaštuje
    • Rychlá a účinná práce

Tento přípravek předčil moje očekávání. Hned při aplikaci mě příjemně potěšila vůně. Použila jsem v kuchyni na více povrchů a i na troubu a indukční desku. Naprosto hravě si poradí s mastnotou a nečistotami. Nezanechava žádné šmouhy a filtr. Kuchyň se po něm skutečně leskne

• účinnost
    • vůně
    • balení s rozprašovačem
    • velikost dózy

Čistič je v přiměřeně velké dóze s rozprašovačem, takže zacházení s ním je snadné. Po nastříkání tekutiny a chvilce působení nečistoty na plynových hořácích rychle mizely. Příjemná je i vůně výrobku, nejsou cítit dráždivé chemické látky jako u jiných čističů. Použití tohoto čističe je snadné, bez námahy a s vynikajícím výsledkem. Jeho použití všem doporučuji.

Objem
0.5 l
0.56 kg

Čistič na kuchyně s přírodní sodou. Čistí rychle a důkladně i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v kuchyni i na všech omyvatelných plochách v domácnosti. Čistič na kuchyně účinně působí díky obsahu přírodní síly sody. Proto je tento produkt ideální na použití v kuchyni a také v blízkosti potravin. Není vhodný na neošetřené dřevo, voskované a olejované povrchy. Na lakovaných površích vyzkoušejte na nenápadném místě. Ideální kombinace důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně šetrnosti k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek.

• Obsah: 500 ml
  • Složení: více než 5% aniontové povrchově aktivní látky, více než 5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervační prostředky (phenoxyethanol), parfémy. Další složky: soda, potravinářské barvivo.

Značka Frosch získala v roce 2009 prestižní německou cenu za udržitelný rozvoj v hlavní kategorii Značka, která nejvíce přispívá k udržitelnému rozvoji. Od svého uvedení na trh v roce 1986 se stala ekoprůkopníkem v odvětví mycích a čistících prostředků.

Značka Frosch získala v roce 2009 prestižní německou cenu za udržitelný rozvoj v hlavní kategorii „Značka, která nejvíce přispívá k udržitelnému rozvoji“. Od svého uvedení na trh v roce 1986 se stala „ekoprůkopníkem“ v odvětví mycích a čistících prostředků

• Účinné látky vycházející z přírody, které dotváří silný zelený vzorec k podtržení pěstících a čistících vlastností
  • Tenzidy, které značka Frosch používá, jsou rostlinného původu s vysokým stupněm biodegradability.
  • Výborná snášenlivost pokožky dermatologicky testovaných receptur. Minimalizované použití jemných konzervačních prostředků a šetrných vybraných parfumačních složek nebo zcela bez parfumace.
  • Neobsahuje škodlivé chemikálie jako fosfor, borat, formaldehyd, halogenorganické sloučeniny, PVC.
  • Nepatrné zatížení životního prostředí díky redukci balících materiálů, jakož i možné další použití recyklovaných a recyklovatelných materiálů.
  • Respektuje život zvířat zodpovědným zacházením. V Iniciativě o přírodě a ochraně zvířat „Žába chrání žáby“ (orig. „Frosch schützt Frösche“) je to patrné.
  • Trvalá a energeticky úsporná produkce ve výrobních závodech a jejichž řízení v oblasti životního prostředí je certifikováno dle EMAS, ISO 14.001 a A.I.S.E.
  • Firma má vlastní zařízení pro úpravu vody, aby bylo možné vrátit do odpadního oběhu vyčištěnou výrobní vodu.
  • Více než 20 let zkušeností v rozvoji a produkci čisticích prostředků, které jsou šetrné k životnímu prostředí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• účinnost
    • vůně
    • balení s rozprašovačem
    • velikost dózy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• dávkování pomocí střičky
    • složení
    • lesk po umytí
    • velmi výrazná vůně sody
    • na zažranější špínu nezabírá

Tento prostředek velmi výrazné barvy vám pomůže s provozní špínou ve vaší troubě. Skvělé je, že se dávkuje s pomocí střičky, což mi přijde ekonomické. Na běžnou špínu stačí nechat chvilku působit a pak setřít. Poté vás potěší jako benefit velmi lesklý povrch. Horší to je bohužel se starší či zažranější špínou. Na to bohužel tento přípravek nestačí.

• Funguje nad očekávání
    • Znovu použitelný obal
    • Ekologický a bezpečný
    • Rozumná cena
    • Hezky voní
    • Neničí ruce

Přípravek, který mne příjemně překvapil. Ač ekologický, bezpečný a šetrný k pokožce rukou, čistí opravdu skvěle a jeho použití je jednoduché - stačí nastříkat, počkat a pomocí houbičky vyčistit, případně doleštit hadříkem. Pozitivně hodnotím obal, sprej funguje opravdu skvěle , dá se znovu naplnit, případně použít k zavlažování domácí zahrádky. Příjemně voní. Dá se dokoupit náhradní náplň, cenově tedy velmi dostupný.

• Vůně
    • Účinný

Frosch čistič na kuchyně mohu jen doporučit. Účinně odstraní mastnotu a přitom je šetrný. Vyzkoušela jsem na různé povrchy (sklokeramická deska, dlaždičky, pracovní deska, nerezová) pánev) se všemi si hezky poradil. Vůně je příjemná nevtíravá a texturou je spíše tekutý.

• Funkčnost
    • Příjemná vůně
    • Velikost balení
    • Nezanechava mapy na lince a nabytku
    • Neškodí přírodě

Odstraní jaké koliv mastnoty v kuchyni i zapečené zbytky jídla v pekacich. Má praktický rozprasovač který má jemné rozpršování. Stačí trošku nastříkat chvíli nechat působit a pak jen setřít. Je 100% ekologický a příjemně voní. Nevím o jediné záporné vlastnosti čističe Frosch s přírodní sodou.

• Úžasná čistící síla.
    • Za mě nic

Wau... dokonalé a jsem opravdu s přípravkem nadšená.
    Nečekala jsem, že s přípravkem se bude vše čistit tak snadno a lehce a úplně perfektně si poradí i s pripaleninami v troubě., což vždy patřilo k nejhorsimba nejodolnejsim skvrnám v mě domácnosti. A najednou to šlo lehce bez urputného drhnutí. A s jakoukoliv skvrnu si čistič dokázal lehce poradit. Což jsem vůbec nečekala, protože jsem toho vyzkoušela už hodně a s tímto čističe bylo uklízení jako mavanim kouzelného proutku. Snadné a lehké.
    Překvapila ne i jemná a příjemná vůně. A opravdu to byl první čistič, který mě nedusil a kdy jsem si nemusela dávat pozor, abych se ho moc nenadýchala. Navíc, trpin alergii na běžnou chemii v domácnosti a musím si pečlivě vybírat přípravky, které doma používám a tohle splnilo všechny mé požadavky pro citlivou pokožku. A když to celé shrnu tak nedráždí pokožku, příjemné voní a vůně mě nedusí a nedráždí a má nepřekonatelnou čistící sílu.
    Ve všech směrech jsem pozitivně překvapená a nadšená.

• Složení
    • Balení
    • Vůně

Skvěle dostane veškeré kápance, které jsou už třeba zaschlé, nedělá čmouhy a se vším si poradí. Má skvěle složení a voní čistotou. Používám denně, s malou dcerou ho mám neustále v ruce, skvělý výrobek. Určitě DOPORUČÍM svým známým, budou určitě nadšené, jako já.

• Oravdu funguje

Frosch čistič na kuchyně mě nezklamal. Značka Frosch vypadá jako moderní, ekologická záležitost ale přesto jsem se bála aby zvládla uklidit asi kuchyň. Nicméně nejsem zklamaná a budu Frosch používat i nadále a zkusím i jiné výrobky. Už teď se těším na ten dobrý pocit