Dettol Citron a Limeta antibakteriální sprej na povrchy 500 ml

Skladem
Garantovaný nákup z VIKPAP GROUP

Top nabídka

Skladem • 1 varianta65 Kč19 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 116 194 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč713 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta29 Kč98 % • 5 423 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 819 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Info v obchodu89 Kč97 % • 2 994 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč94 % • 1 772 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč93 % • 8 017 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 253 171 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta9 447 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 11 189 recenzíDalší informace

Značka
Objem
0.5 l
0.5 kg

• , zakoupeno v Market-online.cz

Značka Dettol je výborná desinfekce na povrchy , má příjemnou vůni.

• Síla čistoty - stačí málo a je to dole
    • Velké baleni
    • Silně odmašťuje
    • Silná vůně - intenzivní

Ze začátku jsem byla více k produktu skeptická z důvodu vůně. Dost intenzivní vůně. Ale musím uznat, že produkt opravdu odmastí a dokonce mi sundal i vodní kamen - jak v koupelně tak i v kuchyni. V kuchyni jsem hlavně využila na plotnu - u hořáku, stačí nastříkat, nechat 10-15 minut a šetřit. Za mě top produkt. Jediné co doporučuji - pokud jsou doma malé děti - větrat a větrat - produkt má velmi silnou vůni.

• Krásně voní
    • Čistí
    • Je účinný

Dettol antibakterialní sprej používám hodně a mohu říct, že jsem maximálně spokojena. Mám malé děti, takže “dezinfukujeme” téměř vše. Používám ho v koupelně na záchod, protože odstraňuje 99% bakterií, ale i v kuchyni, protože odmaštuje. Minulý týden jsem s nim umyla celou lednici a krásně ji provonil. Je super a mužu jen doporučit. :)

Značka
Objem
0.5 l
0.5 kg

Dettol Power & Fresh antibakteriální víceúčelový sprej - Citron a Limeta. Ničí 99,9% bakterií včetně E.coli, salmonely a viru chřipky. Udělejte více pro hygienicky čistou domácnost a používejte antibakteriální víceúčelový sprej Power & Fresh, který čistí a dezinfikuje plochy ve vaší domácnosti. Tento přípravek má trojitou čistící sílu (mastnota, připálené potraviny a nečistoty v koupelnách) a je určen pro každodení použití. Zanechává svěží vůni. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Market-online.cz

Značka Dettol je výborná desinfekce na povrchy , má příjemnou vůni.

• Síla čistoty - stačí málo a je to dole
    • Velké baleni
    • Silně odmašťuje
    • Silná vůně - intenzivní

• Krásně voní
    • Čistí
    • Je účinný

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Čistota
    • Vůně
    • Obal
    • Žádné

Je to skvělý prostředek. Krásně voní a vše je krásně čisté. Používám na kuchyňskou linku a vanu. Vše je krásně čisté a voňavé, odstraní veškeré mastnoty způsobené v kuchyni. Moc jsem si tento prostředek oblíbila a určitě zakoupíme znovu. Všem moc doporučuji. Voní hodně dlouho po použití a provoní celou domácnost.

• obal a dávkování
    • vůně
    • antibakteriální účinek
    • čistící účinek

Obdržela jsem na testování Dettol antibakteriální sprej - chválím obal a praktické dávkování. Dettol je známá a pupulární značka lidmi oblíbená, což se v mé domácnosti potvrdilo i mě. Fajn je i složení a vůně, a účinek spreje mě mile překvapil, takže i já ostatním také doporučuji. Hezky funguje na kuchyňskou linku a indukční desku. Chválím. Cena je rovněž přijatelná.

• Rychly úklid
    • Pocit čistoty
    • Vune
    • Jemmy rozprašovač
    • Není moc šetrný k našemu životnímu prostředí

Sprej se skvěle rozprašovačem, jsem spokojená s jeho univerzálním používáním. Poradil si s mastnotu po smažení, v pohodě jsem s ním vyčistil indukci i pracovní desku, používám ho i na stůl z masivu když je zde větší znečištění. Zde ho nenechavam pusobit dlouho, po par vterinach stiram. Libi se mi že pěkně voní. Bonus je antibaktrialni funkce a možnost ON/OFF zavírání, super když máte děti.

• Vůně
    • Lesk
    • Čistota
    • Desinfekce

Prostředek jsem použila na různé druhy povrchů, vana, umyvadlo, dřez s odkapávačem, sporák a kuchyňská linka. Velmi jemný rozprašovač, svěží vůně, po použití zůstal lesk a čistota. Díky jemnému rozprašovači nebylo nutné velké množství prostředku. Jsem spokojená s výsledkem. Povrchy jsou desinfikované, čisté, lesklé a voňavé. Určitě dobrá volba.

• svěží vůně přípravku
    • cena přípravku
    • odstarnil vše na co jsem ho zkusila

Po vyzkoušení přípravku Dettol Antibakteriální sprej na povrchy citron a limeta mohu říci, že nadále budu tento přípravek kupovat. Použila jsem ho na čištění koupelny, na připáleniny na hrncích, na ploténky na sporáku a mohu říci, že odstranil vše a zanechal přitom svěží vůni. Přípravek se snadno používal a pro mě krásně voněl. Jsem moc spokojená.

• vůně
    • bezpečný uzávěr
    • aplikace přímo na místo
    • na všechny povrchy
    • tvarovaný obal pro lepší držení
    • na wc prkénku zanechal lehký film

Je to přesně ten typ produktu, který budu používat na vše, koupelna, kuchyň, wc... hezky vyčistil, na wc prkénku zanechat takový divný film, ale jinak v pořádku. Líbí se mi že hezky padne do dámské ruky a není tak těžký jako jiné produkty podobného typu, takže mi při úklidu neupadne ruka. Zaujala mě jeho čistá a intenzivní vůně. Protože mám děti, oceňuji bezpečnostní uzávěr.

• Snadno odmastí povrchy
    • Lehce se nanáší
    • Rozprašovač má velký záběr
    • Vůne je svěží, příjemná
    • Ničí bakterie - ideální k dětem
    • Nezanechává šmouhy
    • Při používání mám pocit na pšíkání

Dettol antibakteriální sprej je skvělý hlavně kvůli rozsahu použití, dá se použít jak v kuchyni, tak na WC nebo i na zbylé povrchy v domácnosti. V kuchyni snadno odstranil mastnotu po smažení, ale i mastný prach usazeny na skrinkach. Nezanechává šmouhy a lehce se s ním pracuje. Vůně je jemná, příjemná, svěží. Produkt bych určitě doporučila.